ד"ר אבי בביוב ומטופלת

פשוט מדהים!

זו התחושה שאיתה אנחנו רוצים שתצאו מהמרפאה שלנו.
חשוב לנו שתהיו בטוחים שלא התפשרתם, שהגעתם עם ציפיות גבוהות והן התממשו במלואן ושגם עוד שנים קדימה, בכל פעם שתחייכו מול המראה תדעו שעשיתם את הבחירה הטובה ביותר כשהחלטתם לבצע אצלנו טיפולי אסתטיקה דנטלית.

טיפולי אסתטיקה דנטלית – שיניים מושלמות באחריות

כדי לעמוד בסנטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום רפואת השיניים האסתטית בנינו לאורך השנים מערך רפואי חכם, שמאפשר לנו לטפל בכל בעיה אסתטית (ואנחנו מתכוונים לכל בעיה) ולהתאים למטופל את הפתרון הטוב ביותר עבורו עם מגוון רחב של טיפולי אסתטיקה דנטלית.
זו הסיבה שאנחנו המרפאה היחידה בישראל שמעניקה 10 שנות אחריות על כל טיפול אסתטי.

המומחים שלנו עומדים לשירותכם

המטרה שלנו היא לא רק להשיג עבור השיניים שלכם את המראה המושלם אלא גם לשמור עליו לאורך שנים. לכן, אנחנו חייבים לאבחן בצורה מדויקת את מצב השיניים, לזהות גורמים שפוגעים במראה השן ולטפל בהם כחלק בלתי נפרד משיפור האסתטיקה הכללית.

לשם כך עומד לרשותנו מערך מומחים בכיר בראשותו של ד"ר אבי בביוב הכולל רופאים משקמים, כירורגים, מומחים ברפואת חניכיים וביישור שיניים.

שילוב הכוחות והידע של הרופאים השונים מאפשר לנו להעניק טיפול מקיף ולהשיג תוצאות אסתטיות יוצאות דופן שנשמרות לאורך שנים.

הטכנולוגיה המתקדמת

טיפול אסתטי מקצועי חייב להיות ברמת דיוק גבוהה מאוד ולקחת בחשבון את מבנה הלסת הייחודי של כל מטופל.

כדי להשיג רמת דיוק גבוהה כל כך אנחנו נעזרים בטכנולוגיה המתקדמת מסוגה הקיימת כיום בתחום רפואת השיניים האסתטית.
צילומי CT והדמיות מחשב חכמות מאפשרות לנו ליצור אבחון מדויק של מצב הפה אצל כל מטופל ולבנות תוכנית טיפול שתיקח בחשבון את מבנה הלסת הייחודי שלו ותבטיח את הדיוק בעבודה.

החומרים הטובים ביותר

אנחנו לא מסתפקים רק בעבודה מדויקת בכל מה שנוגע למבנה השיניים, אלא מקפידים גם על גוון הצבע של כל שן ושן.
אנחנו משתמשים רק בחומרים האיכותיים ביותר וכך משיגים מראה טבעי ובוהק לשיניים פעם אחר פעם ומבטיחים עמידות גבוהה של העבודה לשנים רבות קדימה.

עד החתונה זה יעבור

השילוב בין צוות רפואי בכיר בעל ניסיון של 30 שנה, טכנולוגיה מתקדמת וחומרים איכותיים מאפשר לנו להשיג תוצאות איכותיות תוך זמן קצר ומפנה אלינו קהל גדול של מאורסים ומאורסות שרוצים חיוך מושלם ביום החתונה.
אנחנו לעולם לא נאכזב זוג בדרך לחופה, גם אם הוא פנה אלינו חודש בלבד לפני שבירת הכוס.

אז עם מה אתם מוזמנים לאתגר אותנו?

במילה אחת: הכל.

בכמה מילים: אנחנו ערוכים לטפל בכל בעיה דנטלית מכל סוג שהוא (גם אם סיפרו לכם שזה בלתי אפשרי…) ולהגשים עבורכם את מראה השיניים המושלם.

בין השאר אנחנו מבצעים:

  • סגירת רווחים
  • הלבנת שיניים
  • ציפוי שיניים
  • החלפת סתימות
  • תיקון שיניים שבורות
  • שינוי קו חניכיים

חיוך מושלם אין רק באגדות

אנחנו מזמינים אותך לפנות אלינו עם כל בעיה או צורך אסתטי בשיניים ולגלות שאפשר להשיג חיוך מושלם תוך זמן קצר.

לפניכם סקירה קצרה של טיפולי אסתטיקה דנטלית שרפואת שיניים מתקדמת יכולה להציע:

ציפויי חרסינה למראה מושלם של השיניים הקדמיות – שכבת חרסינה דקיקה בעובי של כחצי מ"מ ומותאמת באופן מושלם לצבע השיניים. את הציפוי מדביקים מעל השן שאותה מעוניינים לשפר. באמצעות ציפוי חרסינה ניתן לשפר ולשנות את צורת השן, כמו במקרה של שיניים שקועות או קצרות מידי, לפשר את צבעה ולהעניק לשן מראה בריא במקרה של שיניים שעברו טיפולים רבים. לפני ציפויי חרסינה מומלץ לבצע הלבנת שיניים בשאר הפה.


 

כתרים מיוחדים ללא מתכת להשגת מראה טבעי ובריא של החניכיים – כתרים אסתטיים במיוחד שמונעים את תופעת ה"פס הכהה" שניתן לראות הרבה פעמים בכתרים הקדמיים. כתרים ללא מתכת משתלבים באופן מושלם  עם החניכיים ומאפשרים להשיג מראה בריא וטבעי לחלוטין. לעתים ניתן לשלב כתרים ללא מתכת עם ציפוי חרסינה ובכך להשיג תוצאה מרבית.

הלבנת שיניים בתוך שעה –  כיום קיימים בשוק מספר סוגים של הלבנות שיניים. אנו ממליצים על שיטה ששמה "זום" שבה נעשה שימוש במישור וחומרים שנבדקו ואושרו על ידי FDA והם בטוחים לחלוטין לשימוש ואינם פוגעים בבריאות השיניים החניכים.

החלפת סתימות אמלגם (סתימות כהות ) בסתימות לבנות שמותאמות לצבע של השיניים – כיום קיימים חומרי סתימה לבנים שמתאפיינים בחוזק רב

סגירת רווחים בין השיניים ללא טיפול אורתודנטי , ולעתים ניתן לעשות זאת בפגישה אחת בלבד

השלמה של שיניים שבורות בחומרים חזקים במיוחד שמותאמים לצבע שיניים

חשוב לציין שטיפול אסתטי יש לבצע אך ורק בפה בריא ונקי ועששת ודלקת חניכיים. חשוב לעבור בדיקת שיניים יסודית לפני ביצוע טיפול אסתטי או הלבנת שיניים.

אם אתם מרגישים שהמראה של השיניים מונע ממכם את הביטחון, שהחיוך שלכם מאופק, לא טבעי ומחושב, או שסתם בא לכם לפנק את עצמכם לכבוד האירוע החשוב והמיוחד – אנחנו מזמינים אותם לפנות למרפאתנו  ולהכיר את מגוון הטיפולים האסתטיים שקיימים  רק במרפאות המתקדמות ביותר בעולם.