אבי בביוב
ד"ר אבי בביוב חלם להיות רופא עוד בהיותו ילד בן 6.
לאחר סיום לימודיו בתיכון ובמסגרת עתודה צבאית, נרשם ללימודי רפואה באוניברסיטת תל אביב ובאוניברסיטה העברית ירושלים, כוונתו הייתה להיות קרדיולוג.

רצה הגורל והוא החל ללמוד באוניברסיטת ירושלים, במסלול לרפואת שיניים.
כל זאת במסגרת עתודה צבאית בהדסה ירושלים, בהתאם לצרכים הצבאיים באותה תקופה, אך לא ויתר על חלומו להיות רופא קרדיולוג.
כבר בתחילת לימודיו, התאהב בענף רפואת השיניים והחליט להתמסר כל כולו לטובת המקצוע. מהר מאוד הפך לסטודנט מוביל, וסיים לימודיו בשנת 1982 במסלול שיקום הפה, בהצטיינות יתרה.
במקביל לשירותו כקצין – רופא צבאי, החל לעבוד במרפאת השיניים של דר' אבן טוב בירושלים, וטיפל באנשי קבע, משפחותיהם ומעגל חבריהם הקרובים, כאשר שמו הולך לפניו כרופא מקצועי, אמין, אנושי ואמפטי, בעל ידי זהב עדינות, וכרופא המעניק טיפול ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר.

בשנת 1986 פתח את מרפאתו ברחוב בן יהודה בירושלים, כאשר החזון שלו היה להקים מרכז רפואי אשר יעניק את כל טיפולי השיניים תחת קורת גג אחת, הכולל את כל ההתמחויות, תתי ההתמחויות והטיפולים הקיימים בענף רפואת השיניים, לכלל אוכלוסיית ירושלים והסביבה, כולל אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים, ומטופלים במצבים רפואיים מורכבים.

ד"ר בביוב הינו בעל ותק וניסיון עשיר של 36 שנים ברפואת שיניים ושיקום הפה, בעל אמינות וניסיון מקצועי, כאשר כבר מתחילת דרכו כרופא שם לו למטרה להעניק טיפולי שיניים, מורכבים ככל שיהיו בעזרת ציוד טכנולוגי ושיטות טיפוליות מתקדמות ביותר, לצד מתן יחס אישי, בסבלנות רבה, חיבה ועדינות, וזאת בכדי שמטופליו יעברו את הטיפול באיכות מקסימלית ובמינימום כאב.

מתחילת דרכו התווה לעצמו ד"ר בביוב צעידה במסלול של מצוינות, בהיבט המקצועי ובהיבט האישי, וכן בכל רמות השירות הניתן למטופלים במרפאה, תוך מתן דגש ותשומת לב להתחשבות מלאה בצרכי ורצונות מטופליו, כאשר הוא מעורב בכל הטיפולים ואף נמצא פיזית בכל טיפול וטיפול בכל מומחיות, כל זאת תחת אמונה בשיתוף פעולה כנה ופתוח עם המטופלים, בהתייחס לקבלת ההחלטות לגבי תכנית הטיפול ומהלכה.
ד"ר בביוב אשר ניחן ביכולת אבחון וחיזוי גבוהות, בעל ראייה שיקומית כלפי המטופלים, נוקט בראייה הוליסטית הרואה את המטופלים כמכלול, כאשר כל הגורמים והפרמטרים נלקחים בחשבון בעת תכנון תכנית הטיפול, שהינה מותאמת אישית וייחודית עבור כל מטופל, וכזו הלוקחת בחשבון את כל הנתונים האישיים של כל מטופל ומטופל: גיל, מצב רפואי והיסטוריה רפואית, הרגליי היגיינת פה, צרכים ורצונות, מרכיבים גנטיים, רמת חרדה מטיפול שיניים ועוד. כל אלו מאפשרים בניית תכנית טיפול אישית ברמה הפרטנית ביותר שיש, לצד מתן חשיבות מרבית לנוחות ונינוחות המטופל.

ד"ר בביוב מאמין כי העובדה שכל הטיפולים ניתנים תחת קורת גג אחת מאפשרת למטופל שהייה בסביבה מוכרת, עוטפת, נינוחה ומסבירת פנים, ללא צורך להשיג לעצמו טיפולים משלימים, עובדה אשר מעבר להיותה תורמת למקצועיות ולאיכות הטיפול, מפחיתה חששות ומסייעת להצלחת הטיפול.

ד"ר בביוב אוחז בתפיסה שמרנית, ומאמין כי יש למצות את כל אפשרויות הטיפוליות הקיימות, בעזרת הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, על מנת לשמר את השיניים הטבעיות של המטופלים. והטיפול המוענק במרפאתו הינו איכותי, ברמה הגבוהה ביותר, עמיד ונשמר לאורח שנים רבות.

מראשית דרכו כרופא שיניים מאמין ד"ר בביוב כי כל אדם באשר הוא זכאי לטיפולי רפואת שיניים איכותיים, ללא קשר למעמדו הכלכלי או החברתי, ומתוך אמונה זו מעניק טיפולי שיניים מקיפים במסגרת התנדבותו בארגון מ.ש.ל.ש.
דר' בביוב מעיד על עצמו כי גם לאחר 36 שנות עבודה כרופא שיניים, הוא מתחיל את יומו עם תשוקה ואהבה לעבודתו ולמטופליו, עם רצון עז לעזור, לסייע ולהיטיב עמם, כדי לשפר את איכות חייהם, כל זאת בענווה, יושרה, אמינות וברמה המקצועית הגבוהה ביותר.

השכלה ופעילות מקצועית:

  • בוגר הפקולטה לרפואת שיניים של הדסה והאוניברסיטה העברית משנת 1982
  • חבר ההסתדרות לרפואת שיניים בישראל
  • חבר האיגוד הישראלי לשיקום הפה
  • חבר האיגוד הישראלי לפריודונטיה ואוסיאואינטגרציה
  • חבר העמותה הישראלית להשתלות דנטליות
  • מתנדב במסגרת החטיבה לקידום נוער וצעירים של עיריית ירושלים משנת 2010
  • מתנדב במסגרת 'רופאי הר"ש למען הקהילה' משנת 2002
  • מתנדב בארגון מ.ש.ל.ש – מתנדבים שירות לרפואת שיניים משנת 1985
  • בעל תעודת רופא שיניים מעודכן מטעם ההסתדרות לרפואת שיניים
  • משתתף באופן קבוע בכנסים והשתלמויות מטעם ארגונים מקצועיים אלה