שיקום הפה בירושלים - ד"ר אבי בביוב בהתייעצות , ד"ר בביוב , דוקטור אבי בביוב , מרפאת שיניים אבי בביוב , השתלת שיניים

מושלם

זו רמת הטיפול שאליה אנחנו שואפים בכל תהליך של שיקום הפה. אנחנו לא מתפשרים על שלמות הביצוע גם אם מדובר במקרים מורכבים, גם אם התהליך ארוך יותר ממה שחשבנו או שהוא מצריך מאיתנו מאמץ יוצא דופן.
הסיבה לכך פשוטה מאוד, אנחנו יודעים שבזכות רמת הביצוע של שיקומי הפה במרפאה שלנו זכינו למטופלים נאמנים שנשארים איתנו לאורך עשרות שנים.

שיקום הפה במרפאת ד"ר אבי בביוב – שילוב של רפואה ואסתטיקה

תהליך שיקום הפה במרפאה שלנו הוא תהליך של "אומנות דנטלית" שמצריך מיומנות גבוהה ועבודה קפדנית ומדוקדקת מאוד.

את האבחון והטיפול מוביל ד"ר אבי בביוב, ראש המרפאה וצוות של רופאי שיניים בכירים המתמחים בשיקומי פה ולסת, כשלכל תהליך של שיקום הפה יש מבחינתנו שתי מטרות ברורות שחייבות להיות משולבות האחת בשנייה – להחזיר את הפה לתפקוד מלא ולהשיג מראה מושלם לשיניים.

שיקום פה פונקציונלי – לחזור לדבר, לאכול ולחייך

את הפגמים האסתטיים בשיניים קל מאוד לאתר, מספיק בדרך כלל מבט אחד כדי לראות אותם, אבל מבחינתנו שלב האבחון הוא קריטי על מנת לזהות גם את הפגמים והבעיות שלא ניתן לראות בעין.
כשמטופל או מטופלת מגיעים אלינו חשוב לנו להבין מה מפריע להם בתפקוד היומיומי, מה כואב להם? מה גורם להם לאי נוחות? איך מצב הפה משפיע על היכולת שלהם לדבר, לאכול, לשתות ולחייך?
אלו נקודות קריטיות מבחינתנו וזהו חלק בלתי נפרד מהטיפול. עבודה מושלמת אומרת שמראה השיניים לא בא על חשבון הנוחות.

כך, תוכנית הטיפולים שנבנה עבורך תבטיח שהתוצאה הסופית יפה ככל שתהיה, תהיה גם פרקטית, תשפר את איכות חייך בכל מובן ותאפשר לך לדבר ולאכול כל מה שתרצה בלי לחשוב פעמיים.

במידת הצורך נשלב בטיפול רופאים מומחים מתחומים נוספים כמו מומחים בטיפולי שורש או פריודונטים המתמחים בטיפולי חניכיים כדי להביא את הפה למצב בריא לחלוטין.

שיקום פה אסתטי – תוכנית אדריכלית לשיניים שלך

אנחנו רוצים שתצפו לתוצאה הטובה ביותר ועדיין תהיו מופתעים לטובה כשתסתכלו במראה. חשוב לנו שהחיוך יחזור להיות חלק בלתי נפרד מהיום יום שלכם ושתחייכו בלי חשבון.

לכן, אנחנו שמים דגש רב על תכנון מדוקדק של תהליך השיקום, ובונים "תוכנית אדריכלית" למערכת השיניים שכוללת שמירה על קו חיוך אחיד ויפה, התאמה מדויקת למבנה הלסת ולמבנה הפנים, איזון נכון בין קו החניכיים למערכת השיניים ועד לגוון הספציפי של השיניים.

תוצאה כזו מחייבת אותנו להשתמש בחומרים האיכותיים ביותר לציפויי שיניים ולכתרים, חומרים שמאפשרים לנו להשיג את הגוון המדויק ואת הבוהק המושלם לכל שן.

בנוסף, אנחנו נעזרים בטכנולוגית הדמיה מתקדמת, המבוססת על צילומי CT המבוצעים במרפאה, שעוזרת לנו לתכנן בפרוטרוט את הטיפול ואת המיקום של כל שתל וכתר ומאפשרת לנו ליצור הדמיה מלאה של מבנה הלסת שעליה יהיה מבוסס הטיפול.

זה הרגע המושלם לפנות אלינו

אם אתם לא מרוצים ממראה השיניים או שיש לכם מגבלה בתפקוד של השיניים, אפילו הקטנה ביותר, אנחנו נדע לפתור אותה ולהחזיר לכם את את אחד הדברים המשמעותיים ביותר בחיים שלכם, החיוך.