לעמוד מול המראה ולחייך

למי שבמשך שנים סבל ממחסור בשיניים, שהסתיר את הפה עם היד בכל פעם שהוא דיבר, שחשב פעמיים לפני כל ביס קטן, שחשש לצאת לבלות ושלא העז להצטלם, הרגע הזה שבו בפעם הראשונה אפשר להישיר מבט אל המראה אחרי השתלת שיניים ופשוט לחייך בפה מלא, הוא רגע של אושר עילאי.

המטרה שלנו בכל השתלת שיניים היא להגשים עבור כל מטופל ומטופלת שלנו את הרגע המיוחד הזה ואנחנו לא נוותר, גם במקרים מורכבים במיוחד, עד שנשיג אותו.

לא משתילים שיניים בכל מחיר

תפישת העבודה שלנו אומרת שטובת המטופל היא מעל הכל ולכן גם בתקופה שבה רופאים נוטים ללכת ישר על השתלת שיניים, אנחנו יודעים שאין תחליף לשיניים הטבעיות ולכן אנחנו לא נוותר עליהן בקלות.

אדם שהגיע אלינו עם שיניים טבעיות בפה, גם אם מצבן קשה, לא ילך אוטומטית לבצע השתלת שיניים.
אם הבדיקה שלנו תמצא שיש סיכוי להציל את השיניים הטבעיות שנשארו לו בפה אנחנו נלך על טיפול הצלה שכזה ללא היסוס.

כאן נכנס אחד היתרונות הגדולים שלנו, כמרפאה רב תחומית. מערך הרופאים המומחים שלנו כולל פריודונט בכיר שמתמחה בטיפול בדלקות חניכיים כרוניות ובהצלת שיניים במצבים קשים של התנדנדות.

לא מכירים את המילה לא

השתלת שיניים במקרים קשים ומורכבים

אנחנו גאים לומר שעד היום, לאורך ארבעה עשורים של פעילות לא אמרנו "לא" או "אי אפשר" למטופל, גם אם הוא הגיע אלינו במצב מורכב במיוחד.

אנחנו יודעים לתת מענה ברמה הרפואית מהגבוהות בישראל לכל השתלת שיניים, עם צוות רופאים בכיר הכולל כירורג מומחה לפה ולסת, רופאים מומחים לשיקומי פה ומרדים בכיר בראשותו של  ד"ר אבי בביוב, ראש המרפאה, שצבר ניסיון עצום לאורך השנים בתחום השתלות השיניים.

מערך הרופאים שלנו יודע לתת מענה מלא גם במקרים של חוסר עצם המצריכים ביצוע הרמת סינוס, השתלות עצם או שימוש בשתלים דנטליים ייעודיים.

איכות העבודה הגבוהה שלנו מאפשרת לנו להיות המרפאה היחידה בישראל שמעניקה 10 שנות אחריות מלאה על כל השתלת שיניים.

חיוך הוליוודי עם טאצ' ירושלמי

מבחינתנו השתלת שיניים לא מסתיימת רק בצד הפונקציונלי. אנחנו רוצים שבאותו רגע שבו תביטו במראה תהיו לא רק מרוצים אלא נפעמים מהתוצאה.
סימן ההיכר הגדול של המרפאה שלנו הוא התוצאה האסתטית המושלמת בכל השתלת שיניים. תוצאה שמגיעה הודות לעבודה מדויקת ומוקפדת מאוד, שימוש בטכנולוגיות המתקדמות בשל צילומי CT והדמיות מחשב וכמובן, שימוש בחומרים האיכותיים ביותר הקיימים לבניית הכתרים.

כדי להגיע לתוצאה אסתטית כזו אנחנו לא עובדים בתבניות, אלא מאבחנים ובונים הדמיה מדויקת של מבנה הפנים והלסת הייחודי של כל מטופל, מתכננים במדויק את מיקום קו החיוך והחניכיים ויוצרים מערכת שיניים חדשה שתתאים בצורה מושלמת למטופל.

אנחנו לא מאמינים בקיצורי דרך

בתקופה שבה כולם מבצעים " השתלת שיניים ביום אחד " אנחנו יודעים שבעבודה איכותית אין קיצורי דרך ושעדיף לעשות עבודה יסודית שתחזיק מעמד למשך זמן ארוך מאשר לקצר תהליכים ולהתפשר על האיכות.
חשוב לנו שכל שתל דנטלי שאנחנו ממקמים בפה יהיה יציב וחזק לשנים ארוכות, חשוב לנו שקו החיוך יהיה מדויק ושהגוון של כל שן ושן יהיה בדיוק כפי שהמטופלים שלנו מדמיינים.

כדי להשיג תוצאה יציבה ואסתטית כל כך אנחנו מבצעים את השתלת השיניים בשלבים:

הכנת הפה לביצוע השתלת השיניים – בשלב הזה אנחנו למעשה יוצרים את התנאים האופטימליים עבור השתלים, כדי שיוכלו להיקלט בקלות ולהיות יציבים.
במקרים של חוסר בעצם, אנחנו מבצעים טיפולים מקדימים של השתלות עצם או הרמת סינוס (במקרים של חוסר עצם בלסת העליונה).

מיקום השתלים הדנטליים – זוהי ההשתלה עצמה שמבוצעת תחת טשטוש או בהרדמה מלאה בנוכחות רופא מרדים.
בשלב זה אנחנו מחברים את השתלים לעצמות הלסת כך שייצרו מערך יציב וחזק שיוכל להשתלב במבנה הפה בלי לפגוע ברקמת החניכיים העוטפת ולהחזיק בצורה אופטימלית את מערכת הכתרים.

הרכבת הגשר ומערכת הכתרים – חיבור של מערכת השיניים החדשה על גבי השתלים הדנטליים אחרי שנבדקו ונמצאו יציבים ובריאים.

בין כל שלב לשלב אנחנו מאפשרים לגוף לנוח ולהשתקם. אנחנו בוחנים לפני תחילת השלב הבא שהשלב הקודם עבר בהצלחה – שהרמת הסינוס השיגה עובי רצוי של עצם, שהשתלים הדנטליים נקלטו בגוף והם יציבים, שאזור החניכיים לא פיתח דלקות ושמערכת הכתרים יוצרת קו חיוך מושלם.

האחריות שלנו גדולה יותר – גם על השתלת שיניים

העבודה היסודית שאנחנו מבצעים, איכות הרופאים המטפלים והקפדנות על כל שלב ושלב בתהליך ההשתלה מאפשר לנו להשיג אחוזי הצלחה פנומנליים בהשתלות השיניים ולהיות המרפאה היחידה בישראל שמעניקה אחריות מלאה על כל השתלת שיניים לעשר שנים.

מוכנים לעמוד מול המראה?

אנחנו מזמינים אתכם לעשות איתנו את הדרך עד לרגע שבו נעמוד יחד מול המראה ונחייך מכל הלב.