טיפול שורש במרפאת ד"ר בביוב בירושלים

טיפול שורש – איך הגעתי למצב הזה?

הגורם לטיפול שורש הוא מחלת העששת בשלביה המתקדמים.
חשוב להדגיש כי אלו שלבים מתקדמים מכיוון שחיידקי העששת (המחלה השכיחה ביותר בעולם, כש-9 מכל 10 אנשים נדבקים בה במהלך חייהם) לא מגיעים בקלות לעומק השן.

כדי להגיע לתעלות השורש החיידקים צריכים להצטבר בכמות גבוהה על פני השן, להצליח להמיס ולפרק את שכבת האמייל הקשיחה המגינה עליה ולאחר מכן לעבור דרך שכבת הדנטין, שכבה אלסטית שמהווה את המרכיב המרכזי של השן ותומכת בשכבת האימייל.

אם החיידקים הצליחו לחדור מבעד לשכבות אלו הם מגיעים לאזור תעלות השן והמוך ואז…מתחיל הסיוט.

לכן, תחזוק שוטף ובדיקות רופא הם קריטיים להימנעות מהצורך בטיפולי שורש, אבל אם הגעת למצב של אין ברירה אז אנחנו נעניק לך את טיפולי השורש האיכותיים ביותר.

טיפול שורש זו מומחיות

טיפול שורש הוא אחד הטיפולים המורכבים ביותר ברפואת השיניים. הוא כולל כניסה לאזורים הכי קטנים, רגישים ועדינים בעומק השן כשכל פעולה לא מדויקת עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך ולאובדן של השן. לכן, טיפול שורש מחייב מומחיות ייחודית וניסיון טכני רב של רופא השיניים המטפל.

אנחנו לא מוכנים לתת לעששת לקחת ממך את השיניים גם אם המצב של תעלות השורש הוא קריטי.
לכן מחכה לך אצלנו מערך רופאים בכיר בראשות ד"ר אבי בביוב הכולל רופא מומחה לטיפולי שורש, מומחה לכירורגיה פה ולסת ומומחים לשיקום הפה.

תפקידו של המערך הרפואי הוא לבצע טיפול שורש יסודי שיעצור לחלוטין את הסבל והכאבים ויחזיר את השן לתפקוד מלא בכל אספקט רפואי ואסתטי.

במהלך הטיפול אנחנו משתמשים בטכניקות המתקדמות ביותר על מנת להבטיח דיוק כירורגי בעבודה הן ברמת הטיפול הרפואי המניעתי והן ברמת השיקום האסתטי. שלומר, אנחנו נחזיר לשן לא רק את יכולת התפקוד אלא גם את המראה.

 

אל תתנו לחיוך לעצור בשורש
נכון, חשוב לנו שתקבלו את הטיפול הרפואי הטוב ביותר, אבל חשוב לנו לא פחות שלא תסבלו בדרך ואפילו תצליחו ליהנות. לכן, אנחנו שמים דגש רב על טיפולי שורש במינימום כאב, עם מערך שירותי יוצא דופן שעוטף כל מטופל ומבטיח רוגע ושקט נפשי לכל אורך הטיפול.

הגיע הזמן להפסיק לסבול

אין סיבה שתסבלו מבעיות בשורש השן, אנחנו מבטיחים שנדע לספק לכם פתרון מקיף גם לטיפולי השורש המורכבים ביותר.