מרפאת שיניים בירושלים? מרפאה שכיף לחזור אליה. 

המשפט הזה אולי נשמע לך מוזר או מצחיק או אולי אפילו מופרך לגמרי, אבל הוא מכיל בתוכו את כל המהות שלנו כמרפאת שיניים.

לאורך 30 השנים האחרונות פגשנו אלפי נשים, גברים וילדים בכל גיל ועם מגוון בעיות שונות ומשונות בשיניים.

אנחנו כבר מזהים מיד את אותו מבט חושש של מטופל חדש שמגיע אלינו, כשהוא צועד לתוך המרפאה שלנו בפעם הראשונה.

בדרך כלל אנחנו לא מרפאת השיניים הראשונה שלו, הוא כבר עבר טיפולים וניסה כל מיני שיטות ושמע אינספור הבטחות על הצלחה ואז התייאש וסבל כאבים במהלך הטיפול ועבר תקופות שיקום ארוכות ומתישות ובשבילו טיפול שיניים הוא משהו שחייבים לעשות מחוסר ברירה.

המטרה שלנו היא לעשות לאותו המטופל "תיקון", לגרום לו לשנות לחלוטין את כל התפישה שלו לגבי מה זה רופא שיניים טוב ומה זה טיפול שיניים מעולה.

לכן, אנחנו עושים הכל כדי שכל מטופל שלנו יצא לא רק עם תוצאות אסתטיות מושלמות שיעמדו בציפיות הכי גבוהות שלו, אלא גם עם חווית טיפול שונה בתכלית מכל מה שהוא הכיר עד היום חווית טיפול נעימה, רגישה, אנושית, לבבית וסופר -מקצועית, שתגרום לו להיכנס בפעם הבאה ברוגע למרפאה שלנו, עם חיוך גדול על הפנים.

איך הופכים מרפאת שיניים בירושלים לבית?

בוחרים את רופאי השיניים הטובים ביותר בארץ

המרפאה שלנו היא מרפאה רב תחומית, או במילים פשוטות מרפאת שיניים בירושלים שיודעת לפתור כל בעיית שיניים מכל סוג שהוא בכל דרגת חומרה, ברמת הביצוע הגבוהה ביותר.

כדי להשיג יכולות רפואיות כאלו בנינו לאורך השנים צוות מוביל של רופאי שיניים מומחים לתחומי הטיפול השונים, מכירורגים בכירים דרך מומחים לטיפולי שורש ועד מומחים לטיפולי שיניים לילדים.

רופאי השיניים שלנו לא עובדים בנפרד, אלא כצוות עילית מגובש בניצוחו של ד"ר אבי בביוב ויחד הם מספקים לכל מטופל פתרון מקיף לכל בעיה הן ברמה הפרקטית והן ברמה האסתטית.

בונים צוות שירות יוצא דופן

אנחנו יודעים שחלק גדול מהצלחת הטיפול הוא ברוגע ובשיתוף הפעולה של המטופלים.

לכן, אם אנחנו רוצים שכל מטופל ייכנס אלינו בחיוך הוא צריך קודם כל להתקבל בחיוך ומבחינתנו, מרגע שנכנס אלינו מטופל אנחנו לא מקבלים אותו, אנחנו מארחים אותו.

צוות השירות שלנו הוא צוות של אנשים טובים ואיכפתיים שמבין שמטופל הוא קודם כל בן אדם.

זו הסיבה שכל מטופל שלנו מקבל שירות אישי צמוד מרגע הכניסה שלו למרפאה, עם נציגת שירות שמלווה אותו ועומדת לצידו לכל אורך הטיפול וגם לאחריו.

 מרפאת שיניים בירושלים ד"ר אבי בביוב

אנחנו לעולם לא מוותרים

אנחנו לא מאמינים בהנמכת ציפיות.

להיפך, מטופל שמגיע אלינו צריך לכוון לתוצאות הטיפול האיכותיות ביותר ואנחנו נדאג שגם אז נצליח להפתיע אותו לטובה.

אנחנו לא מתייאשים ממקרים קשים, לא מוכנים להתפשר על תוצאה אסתטית שאינה מושלמת ומשתמשים בכל הידע והניסיון שלנו בשילוב עם הטכנולוגיה החדשנית ביותר כדי להשיג תוצאות מעולות בכל טיפול.

לוקחים אחריות מלאה

מבחינתנו, הטיפול שלנו לא מסתיים ברגע שהמטופל יצא מאושר מהמרפאה.

הטיפול שלנו נמדד לאורך שנים קדימה כי רק הזמן מוכיח שהבעיה שבה טיפלנו נפתרה לחלוטין.

זו הסיבה שאנחנו מרפאת השיניים היחידה בארץ שמעניקה 10 שנות אחריות על כל טיפולי ההשתלות והאסתטיקה.

נשמח לפגוש אותך

גם אם איבדת תקווה, גם אם יש בך ציניות וספקנות לגבי רופאי שיניים או שפשוט יש לך צורך בטיפול שיניים ולא בא לך להתפשר על התוצאות שלו אנחנו מאמינים שכדאי שניפגש.

נשמח לדבר איתך ולהזמין אותך אלינו ללא כל התחייבות, להכיר אותך, להבין מה הצרכים שלך ולהציע לך את טיפול השיניים האיכותי ביותר.

או במילים אחרות, אנחנו אותך להכיר מרפאת שיניים בירושלים ששונה מכל מרפאה שהכרת עד היום.