יישור שיניים ד"ר אבי בביוב

רגע, מה? זה הכל?

אנחנו תמיד שמחים לראות את הפנים המופתעות של המטופלים שלנו שמגיעים לטיפול אורטודנטי גדול (יישור שיניים) ומגלים שכבר לא צריך להסתובב עם רסן או מערכת ברזלים מפחידה כדי לבצע יישור שיניים.
מאחר ותפישת העולם שלנו אומרת שהמטופלים צריכים ליהנות מהטיפול במרפאה, יישור השיניים שאנחנו מבצעים מוכיח שלא צריך לסבול כדי להיות יפים, אלא בדיוק להיפך.

יישור שיניים לכל גיל

אם בעבר יישור שיניים נתפס כטיפול שאפשר לעשות רק בגילאי ההתבגרות, אז היום המצב שונה בתכלית – חלק ניכר מהמטופלים שלנו הם אנשים מבוגרים ואפילו מבוגרים מאוד, שפשוט רוצים לשפר את מראה השיניים ולחזור לחייך בביטחון.

טכניקות הטיפול המתקדמות שבהן אנחנו משתמשים והעובדה שהטיפול נעשה על ידי צוות רופאים משולב הכולל מומחים בכירים באורטודונטיה, מאפשר לנו להשיג תוצאות אסתטיות מרשימות עבור כל מטופל בכל גיל.

יישור שיניים קל

הבושה היא אחד החסמים המרכזיים שעוצרים בני נוער ומבוגרים מלהיכנס לתהליך של יישור שיניים, החשש מזה ש"כולם ייראו" ו"מה כולם יגידו" עוצר אנשים רבים מלהגשים את החלום ליהנות מחיוך אסתטי.

לכן, הטיפולים האורטודנטיים המבוצעים במרפאה שלנו שמים דגש רב על היכולת של כל מטופל להמשיך בחייו עם מינימום הפרעה. לשם כך אנחנו נעזרים בפלטות שקופות ואלסטיות במיוחד שמשיגות תוצאות מצוינות בלי מערכת ברזלים בולטת ותוך התאמה מדויקת למבנה הלסת כדי להגיע למינימום של אי נוחות בחיי היומיום.

יישור שיניים אסתטי

בסופו של דבר מה שמעניין, ובצדק, את המטופלים שלנו יותר מהכל זו התוצאה הסופית. לכן, כל טיפול אורטודנטי במרפאה מתחיל מאבחון מדוקדק של מצב הלסת והשיניים שמבוצע על ידי צוות משולב של מומחים מתחום האורטודנטיה ושיקום הפה בראשותו של ד"ר אבי בביוב.

האבחון נועד לצייר תמונה מדויקת וברורה של מצב השיניים ולתכנן את הטיפול כך שהתוצאה הסופית תהיה מותאמת למבנה הלסת הייחודי של כל מטופל ותיצור קו חיוך מושלם.

במהלך כל הטיפול אנחנו מבצעים מעכב שוטף אחרי השינויים של מיקום השיניים ובמידת הצורך נכנסים לפעולה רופאים מומחים נוספים, למשל במקרים שבהם צריך לבצע טיפול ברקמת החניכיים כדי לשפר את האסתטיקה של החיוך.

המלצות על טיפולי יישור שיניים במרפאתנו בירושלים

הגיע הזמן לעשות יישור קו

אנחנו מזמינים אתכם לגלות שיישור שיניים יכול להיות קל, נעים ומדויק להפליא ולהשיג תוצאה אסתטית יוצאת דופן.