טיפולי שיניים מורכבים

דר' אבי בביוב > טיפולי שיניים > טיפולי שיניים מורכבים

אנחנו אוהבים אתגרים – טיפולי שיניים מורכבים

החזון של המרפאה שלנו הוא להעניק את טיפול השיניים הטוב ביותר לכל אדם באשר הוא, בכל גיל ובכל מצב. אנחנו לא בוחרים רק את המטופלים "הקלים" ו"הנוחים" אלא מקבלים בחיוך גדול גם מטופלים שמגיעים עם טיפולי שיניים מורכבים ובמצב רפואי ובריאותי לא פשוט.
אנחנו גאים מאוד בעובדה שאנחנו יודעים לספק גם למטופלים האלו, שלעיתים מגיעים אלינו אחרי שנדחו על ידי לא מעט מקומות, טיפול שיניים איכותי ובלתי מתפשר שפותר את הבעיה שלהם אחת ולתמיד ומחזיר להם את היכולת לדבר, לאכול ולחייך בפה מלא.

איך אנחנו מצליחים במקום שאחרים נכשלים?

היכולת שלנו לטפל במקרי שיניים מורכבים מגיעה משילוב של ניסיון קליני רב, צוות רופאים מומחים בתחומים השונים של רפואת השיניים וציוד דנטלי מהמתקדמים בעולם.

צוות בכיר של רופאי שיניים מומחים

כדי להצליח לבצע טיפולי שיניים מורכבים, המרפאה שלנו נבנתה כמרכז מומחים רב תחומי. ראש המרפאה, ד"ר אבי בביוב שצבר לאורך 4 עשורים ניסיון טיפולי חסר תקדים באלפי מטופלים, גיבש סביבו לאורך השנים צוות ייחודי של רופאים מומחים בתחומים שונים של רפואת השיניים.

מערך הרופאים המומחים שלנו מהווה מעין מחלקה דנטלית פרטית, שמספקת מעטפת טיפולית מלאה לכל מטופל מגיל ינקות ועד 120.

לכל מקרה שמגיע אלינו למרפאה אנחנו מרכיבים צוות טיפול משולב של מספר מומחים כדי לבחון את המקרה מכל אספקט אפשרי ולבנות תוכנית טיפולים מקיפה ומדויקת שתאפשר לתת מענה לכל בעיה ולספק פיתרון מושלם שיישמר לאורך שנים ארוכות.

זו גם הסיבה שחלק ניכר מהטיפולים שלנו כולל אחריות חסרת תקדים של 10 שנים.

פסגת הטכנולוגיה הדנטלית

מלבד צוות רפואי מובחר, אנחנו יודעים שהדיוק בעבודה הוא קריטי להצלחת הטיפול, לכן השקענו משאבים רבים בציוד דנטלי מתקדם שמאפשר לנו לבצע אבחון מקיף פנורמי ו-CT, תכנון מומחשב של הטיפול ואפילו ציוד לביצוע טיפולי שיניים בהרדמה מלאה.

השילוב בין קאדר הרופאים הבכיר לבין שימוש בטכנולוגיה חדישה מעניק לנו את הידע והכלים לטפל בהצלחה גם במצבים רפואיים ברמת מורכבות גבוהה במיוחד.

באילו מצבים רפואיים מורכבים אנחנו מטפלים?

הצלת שיניים במקרים "אבודים" – טיפולי שיניים מורכבים בתחום הפריודונטיה להצלה של השיניים הטבעיות למקרים של שיניים מתנדנדות על סף נשירה כתוצאה מדלקות חניכיים כרוניות.

השתלת שיניים במקרים של חוסר עצם – אחת המכשלות הגדולות לביצוע השתלת שיניים היא מחסור חמור בעובי של עצמות הלסת.
אנחנו יודעים לבצע טיפולי שיניים מורכבים הכוללים השתלת שיניים מלאה ושיקום פה גם במקרים כאלו תוך שימוש בטכניקות טיפול מגוונות עד להשגת התוצאה החזקה, היציבה והאסתטית ביותר.

טיפולי שיניים מורכבים במצבים בריאותיים קשים – אנחנו יודעים להעניק טיפולי שיניים מקיפים גם במקרים של הריון, לחץ דם גבוה, חולי סרטן, אוסטאופורוזיס, סוכרת, אנשים לאחר התקפי לב ועוד מגוון רחב של מצבים בריאותיים שעלולים לסבך את הטיפולים הקונבנציונליים.

טיפול במקרים מיוחדים – אנחנו יודעים לטפל באנשים בגיל מבוגר או בפעוטות ושמחים לפתור בעיות שמקומות אחרים התקשו לטפל בהן – מטיפולי שורש מורכבים ועד לכאבים שונים בשיניים שלא הצליחו לאבחן את סיבתם.

אמרו לך לא? הגעת למקום הנכון

אנחנו נשמח מאוד לקבל אותך לטיפול במרפאה גם אם קיבלת תשובות שליליות במקומות אחרים וגם אם מצב בריאותך לא טוב.
אנחנו נשמח לקבל על עצמנו את האתגר ומבטיחים לעשות הכל כדי להעניק גם לך את טיפול השיניים הטוב ביותר.

המלצות על טיפולי שיניים מורכבים במרפאתנו בירושלים