משחר נעורי עברתי טיפולים אצל רופאי שיניים שונים, ותמיד גיליתי פחד וסלידה מהרעיון ששוב אני צריכה להפקיד את שיניי בידי הרופא. תמיד חששתי מכך וניסיתי לדחות זאת שוב ושוב, עד אשר בהיותי כבר מבוגרת ולמודת ניסיון, הגעתי במקרה למרפאתו של ד"ר אבי בביוב.
כבר בביקורי הראשון, עת הגעתי למרפאתו של אבי, הייתה לי מיד תחושה שהגעתי למקום הנכון, הן מבחינת המרפאה עצמה שהיא מרווחת ומכילה בתוכה חדרים רבים בהם מתבצעים הטיפולים השונים בדיסקרטיות ובמקצועיות רבה, והן מיחסו של אבי העומד בראש המרפאה. חיוכו התמידי של אבי והנעימות הקורנת מפניו נותנים הרגשת בטחון ואני מיד חשה כי אבי מתייחס אלי כאל "בת יחידה".

אבי אשר ידיו בוטחות ומיומנות, מעודד מאד בזמן הטיפול ואצלו תמיד אני חשה כילדה קטנה, כאשר הוא מרבה להחמיא לי על שיתוף הפעולה עמו בזמן הטיפול ומחלק לי "ציונים טובים". תמיד אני חשה אצלו כי הוא יעשה הכל כדי לא להכאיב והוא מתנצל כאשר בכ"ז יש טיפול שאינו נעים במיוחד אך אין ברירה וצריך לעבור גם אותו.

כמובן שצריך לשבח גם את הצוות הגדול שעובד עמו, אשר כל אחד מהם בתחומו הוא באמת הטוב והחביב ביותר שיש. בגדול שוררת בכל המרפאה היפה תחושה של נינוחות ונעימות ואיני חשה כלל בפחד מהעלול להתרחש כשאכנס לרופא. אבי בהחלט ראוי לשבח ולציון על התנהלותה של כל המרפאה אשר הוא עומד בראשה, ואם כבר להגיע למרפאת שיניים – אני ממליצה בחום להגיע רק אליו, ולהיות בטוחים שתקבלו את הטיפול הטוב והמקצועי ביותר עם התחשבות בכם ובחששותיכם הטבעיים.

שולמית ממליצה על ד"ר אבי בביוב