ד"ר אבי בביוב היקר!

מי בכלל חשב שזה אפשרי – להגיע למרפאת שיניים בכיף …. אף פעם לא חשבתי שזה יקרה……

עד שהכרתי אותך אני, כמו גם 99% מתושבי כדור הארץ, הרגשתי חרדה עמוקה מכל סוג של רופא שיניים ומכל סוג של טיפולים. וכשהבנתי שאני זקוקה להשתלת שיניים פשוט נכנסתי לפאניקה שממש מנעה ממני לתפקד.

קשה לתאר במילים את החרדה שהרגשתי לפני הפגישה הראשונה עם הכירורג היוצא מהכלל ד"ר אלי רוזנפלד…וגם לפני הפגישה הראשונה עם הרופאה המצוינת ד"ר שרונית סחר הלפט….אפילו לפני טיפול אצל השיננית המנוסה ביותר אתי רטה אני הייתי בלחץ.

אבל כשהתיישבתי בכיסא וראיתי פנים רגועות ומלאי ביטחון של הרופא, התחלתי להירגע. הסייעות הנפלאים והאדיבות – ויקה, איילת, ליליה וכל השאר – כולן עזרו לי מאוד להתגבר על השלבים המורכבים של הטיפול.

ואתה, ד"ר אבי בביוב, עם השלווה שלך והחום האנושי, פשוט גרמת לי להיות בטוחה שהכל יהיה בסדר.

עברה שנה וחצי מאז הביקור הראשון שלי במרפאתך. וכרגע אני מחייכת חיוך הוליוודי, לא פחות! ד"ר ולרי חן שהיה אחראי על בניית הכתרים, רופא כל כך סבלני, מקצועי ודייקן העניק לי את האפשרות לחייך חיוך רחב ויפיפייה.

יש לי כל כך הרבה מילים חמות לומר לכל הצוות של מרפאתך! לאורלי שבפגישה הראשונה שכנעה אותי שהגעתי למקום הנכון (ובכך היא צדקה לחלוטין!). לליאורה שתמיד כל כך קשובה לכל הבקשות של מטופלים. לשמרית, שתמיד סבלנית ויעילה. לגילי, שמטפלת במסירות בחלק הכל כך חשוב של כל הפרוייקט – תביעה מול חברת הביטוח. ובכלל לכל הבנות בצוות המזכירות שתמיד היו אדיבות, חייכניות ויעילות.

תודה!!! תודה ענקית מכל הלב.

תודה על השנה וחצי של עבודה קשה ומורכבת. תודה על מקצועיות ברמה הכי גבוהה שיש!

בלה גרינגולף – מטופלת אסירת תודה.

בלה ממליצה על ד"ר אבי בביוב