דר' אבי בביוב ייעוץ ואבחון

בעולם אידיאלי שאין בו מגבלות של לוח זמנים כיצד הייתם רוצים שהרופא שלכם יתייחס אליכם? קרוב לוודאי שהדבר הראשון שהייתם רוצים זה שהרופא יקשיב לכם. יקשיב באמת, מתוך עניין אמתי, אמפתיה ורצון להכיר אתכם כבני האדם ולהבין את הבעיה הרפואית שלכם לעומקה.

הייתם רוצים שיצור קשר עין וידבר בגובה העיניים, יכבד את הלבטים שלכם והקשיים, לא יתייחס בביטול לפחדים ולחששות ושישקיע משאבים במציאת פתרון מדויק ונכון לבעיה שלכם, המותאם לכם באופן אישי.
הקשבה למטופל היא הכלי המרכזי בגישה הטיפולית שלנו, בייחוד בפגישת יעוץ אותה ד"ר אבי בביוב מקיים באופן אישי עם כל מטופל שפונה לראשונה למרפאה.

גם אם הגעתם לטיפול שיננית שיגרתי, להחליף סתימות בודדות, או לבצע שיקום מלא של הפה – תפגשו לראשונה את מנהל ומייסד המרפאה, ד"ר אבי בביוב, לפגישת ייעוץ אישית לצורך תהליך אבחון מקיף, בה הוא יקדיש לכם תשומת לב מלאה ובלעדית.

בפגישת הייעוץ עם ד"ר בביוב תחשפו למידת הקשבה, אכפתיות והתעניינות כפי שלא הכרתם מעולם.
פגישת הייעוץ שלנו היא הרבה מעבר לבדיקה זריזה של מצב השיניים לצורך הנפקה של תכנית טיפול. היא בראש ובראשונה פגישת הכרות מעמיקה, בה נערכת הכרה עם הצרכים הייחודיים של המטופל, בהתייחס למצבו הבריאותי והרגשי, תוך התייחסות לפחדים, החששות והמכאובים שלו. זאת פגישת תיאום ציפיות, פגישת לימוד הדדית והפגישה החשובה ביותר בתהליך הטיפולי, בה נבנה הבסיס לטיפול מוצלח.

לאחר שיחת הכרות מעמיקה, יבצע ד"ר בביוב בדיקה קלינית יסודית ביותר של המצב הדנטלי שלכם, תוך התייחסות מלאה למצב השיניים והחניכיים, מבנה הלסתות והסגר, מבנה פנים, מצב בריאות הכללית, הרגלי תזונה והגינה, היסטוריית טיפולים והיסטוריה משפחתית בתחום הדנטלי, ואלמנטים נוספים.

כהשלמה לבדיקה הקלינית, אחת מהסייעות הוותיקות והמנוסות שלנו, תבצע סדרה של צילומי רנטגן דיגיטליים שמשודרים באופן מידי למסך המחשב, וצילום פנורמי במידת הצורך. לאחר ההצלבה של כל הנתונים שנאספו במהלך הפגישה, בונה ד"ר בביוב תכנית טיפול מושקעת, מדויקת ומתוכננת לפרטי פרטים.

על פי הגישה הטיפולית במרפאתנו, תכנית הטיפול מתוכננת בראש ובראשונה מתוך שאיפה להעניק למטופל בריאות דנטלית לעשרות שנים, תוך מאמץ עליון לשמירה על מקסימום השיניים הטבעיות שלו.

התכנית מביאה בחשבון את מכלול הנתונים הייחודיים של המטופל, על מנת לתת מענה מלא ומדויק לכל בעיות השיניים שלו, ולבסס תהליך טיפול נכון מבחינת סוגי הטיפולים, טכניקות טיפול, בניית לוח זמנים מדויק, כדי לאפשר למטופל לעבור את כל הטיפולים ללא כאבים ופגיעה בשגרה.

תכנית טיפול נכונה ולוח זמנים מדויק שמאפשר לגוף לעבור תהליכי החלמה נכונים, אלה אבני היסוד של טיפול שיניים מוצלח.

כל מה שנותר לכם זה להצטרף לאלפי מטופלים מרוצים של מרפאתנו, שטופלו אצלנו במשך 35 שנות פעילות ונהנים מאיכות חיים מלאה, בריאות דנטלית וחיוך יפה ובריא.

אנחנו מזמינים גם אתכם ליצור קשר ולהכיר אותנו, ולהיווכח שקיימת רפואת שיניים אחרת.