טיפולי שיננית בירושלים - מרפאת ד"ר אבי בביוב

למה לא הלכתי לטיפולי שיננית כל השנים?

זה המשפט הראשון שאנחנו שומעים כבר קרוב ל-40 שנה מכל המטופלים שלנו אחרי שהם מגלים שאין ברירה אלא לגשת לטיפול שורש \ השתלת שיניים \ פריודונטיה \ כל טיפול מקיף אחר בשיניים.
או במילים אחרות טיפולי שיננית הם פשוט טיפולי שיניים לאנשים חכמים.

טיפולי שיננית בירושלים למניעת רופא שיניים

חשוב להבין שהרוב המוחלט של בעיות השיניים לא נוצרות ביום אחד אלא מתהוות ומחריפות לאורך זמן רב עד שהן מגיעות למצב של אין ברירה שמצריך התערבות וטיפול יסודי של רופא שיניים.

לכן, טיפולי שיננית שוטפים של חצי שעה אחת לחצי שנה מסייעים לכם לשמור על בריאות השיניים ומאפשרים זיהוי מוקדם של בעיות שעלולות להפוך לכרוניות וחוסכים לכם בעתיד הרבה מאוד טיפולי שיניים, אי נוחות וכסף.

שיננית טובה היא נכס

כרטיס הביקור הכי מרשים של המרפאה שלנו הוא בריאות המטופלים שלנו.
לכן, מלבד קשת של מומחים בכירים בכל תחומי רפואת השיניים אנחנו מתגאים במערך שינניות יוצא דופן, שעומד לצד המטופלים שלנו ומהווה את צוות שומרות הראש של השיניים.

תפישת העבודה שלנו היא שטיפול יסודי היום של שיננית יאפשר לזהות מבעוד מועד בעיות כרוניות בשיניים לפני שהן מחמירות ויסייע במניעה של בעיות לפני שהן מגיעות לשלב ה"אל חזור".

טיפולי שיננית במרפאה שלנו כוללים:

סילוק אבנית – אבן השן שמצטברת בחלל הפה היא לא רק גורם לא אסתטי שפוגע במראה החיוך אלא סכנה מוחשית לבריאות השיניים.
האבנית היא משקע מחוספס של סידן ומלחים נוספים ששוקעים בחלל הפה ומהווים מקום מושלם להצטברות רובד מושבות של חיידקים. לכן, אותה האבנית מהווה "בסיס קדמי" של אותם חיידקים ומאפשרת להם להתפתח בקלות, לפגוע במבנה השן או לחדור עמוק יותר אל תוך רקמת החניכיים ולגרום שם לדלקת.
בכל טיפול שיננית אנחנו עושים בחינה מדוקדקת של מצב האבנית וההשפעה שלה על מצב הפה ומבצעים ניקוי יסודי של אבן השן מכל חלל הפה.

מניעת מחלות חניכיים – מחלות חניכיים כרוניות הן הגורם המרכזי לאיבוד שיניים בגילאים מבוגרים.
אז נכון שלא בכל דימום שנוצר בחניכיים צריך לרוץ ולקנות שיניים תותבות אבל חשוב להבין שאם מזניחים מחלת חניכיים ונותנים לה להפוך לכרונית הטיפול בה אח"כ הופך להיות מורכב והנזק לשיניים עלול להיות בלתי הפיך.
לכן, אחד הדגשים המרכזיים בטיפולי השיננית שלנו הוא בחינת מצב החניכיים זיהוי נפיחויות ודימומים ובמידת הצורך, במקרה שזוהתה דלקת במצב מתקדם נכנס לתמונה פריודונט מומחה – רופא שיניים המתמחה ברפואת חניכיים.

טיפול בשיניים רגישות – שיניים רגישות לקור לחום או למגע מעידות על נסיגה של החניכיים כתוצאה פעמים רבות מדלקת או פגיעה במעטפת השן.

מאחר וטיפולי השיננית הם חלק מתפישת הטיפול המשולב שלנו שמאמין בשילוב כוחות בין המומחים השונים במרפאה, השינניות שמות דגש רב על זיהוי של בעיות או סימפטומים של שיניים רגישות אצל המטופלים ומטפלות באום הסימפטומים במידת הצורך בשילוב כוחות עם רופאי השיניים הבכירים שלנו.

הדרכה אישית לשמירה על בריאות השיניים – המקצוענות של השינניות שלנו לא מתמצה רק באיכות הטיפול אלא גם בסיוע למטופלים לשמירה על היגיינת ובריאות השיניים בבית.
לכן, טיפולי השיננית כוללים הדרכות וטיפים מעשיים לשמירה ארוכת טווח על בריאות השיניים והחניכיים.

טיפול שיננית בירושלים – אף פעם לא מאוחר להיות חכם

אנחנו מזמינים אתכם ליהנות מטיפולי שיננית איכותיים היום, ימנעו מכם הרבה מאוד בעיות בעתיד.