ד"ר הלן קסטיאל-גרין הינה בוגרת אוניברסיטת רומא איטליה ברפואה. את התמחותה החלה באיטליה, ובהמשך בבתי החולים "שערי צדק" ו"הדסה" בירושלים, שם התמחתה בכירורגיה כללית ובכירורגיה פלסטית ואסתטית. היא חברה באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית, וגם בארגון הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ואסתטית הקרוי ISAPS.
שמשה במשך כ- 20 שנה כרופאה בכירה במחלקה לכירורגיה פלסטית של בית החולים הדסה בירושלים. הלן משתתפת בכנסים בינלאומיים רבים בארצות הברית ובאירופה, שם היא נחשפת למיטב החידושים בעולם הרפואה, אותם היא מיישמת בעבודתה בארץ ובעולם.

ד"ר הלן קסטיאל-גרין מנתחת פלסטית בעלת ניסיון רב ביותר בכל סוגי הניתוחים הפלסטיים והאסתטיים לעיצוב הגוף, ובעיקר ניתוחים להגדלה, הקטנה והרמה של שדיים, ניתוחי שאיבות שומן ומתיחות בטן, ירכיים וזרועות. כמו כן היא עוסקת רבות בעיצוב פנים, מתיחות פנים וניתוחי עפעפיים.

ד"ר גרין התמחתה לאחרונה בשיטה ייחודית וחדשה של הזרקת שומן ותאי גזע עצמוניים לחסרים בפנים, אצל נשים בכל הגילאים, שלהן ריבוי קמטים והזדקנות מוקדמת של העור, עם תוצאות מוכחות ומפתיעות.

ד"ר קסטיאל-גרין אף מוזמנת בדרך קבע, לנתח בקליניקות באירופה, שם היא תורמת מניסיונה והידע הרב שלה, בכירורגיה פלסטית ואסתטית.