מלאו את הפרטים ונשמח ליצור אתכם קשר
 

 

 

 

ד"ר אבי בביוב |  רופא שיניים | מרפאת שיניים | מרפאת שיניים לילדים | רופא שיניים לילדים | רפואת שיניים | שיקום פה | השתלות שיניים  | רפואת שיניים אסתטית | הלבנת שיניים

טיפולי שיניים  |  רופאי שיניים מומלצים  | רפואת שיניים לילדים

 

מרפאת שיניים מומלצת על ע"י עיתון ידיעות ירושלים 2013

 

 

 

 

מרפאת שיניים לילדים - ד"ר אבי בביוב


 

מרפאת שיניים רב - תחומית הכוללת מחלקה מיוחדת לילדים, בגן הטכנולוגי במלחה ירושלים במרפאה עובדים רופאים מומחים מהדסה בכל תחומי רפואת השיניים, לילדים ומבוגרים טל: 02-6482222

מרפאת שיניים מיוחדת לילדים

ילדים ומבוגרים חוששים מטיפולי שיניים. "חרדה דנטאלית" הוא המושג המתאר מצב בו המתרפא חושש מן הטיפולים הצפויים לו ואשר נובעות, ברוב הפעמים, מחוויות טראומטיות אותן עברו קודם לכן בהקשר של טיפולי השיניים.

 

כאשר ילדים זקוקים לטיפול שיניים יש להיערך בהתאם ולקחת אותם ל מרפאת שיניים לילדים  אשר מותאמת היטב מבחינת העיצוב, המכשור והגישה הסבלנית לילדים הצעירים.

 

יש להקל עליהם, עד כמה שאפשר, את החוויה ולהשאיר רושם טוב ביחס לטיפולי שיניים ולביקור אצל רופא זה. רופא שיניים לילדים חייב להיעזר בסבלנות יתרה כדי להתמודד עם אוכלוסיית יעד זו וכדי ליהנות משיתוף פעולה של המתרפא הצעיר על מנת שהטיפול יצליח והבעיה תבוא על פתרונה. פעמים רבות, רופאי שיניים לילדים ממליצים להגיע ל מרפאת שיניים לילדים עוד בטרם תתגלה הבעיה, לביקור שגרתי ומייעצים להורים להביא יחד עם הילד גם את מברשת השיניים שלו. בפגישה הראשונה, הילד יכיר את הרופא עצמו ופחות את המכשור הרפואי שלו, מה שיגרום באופן טבעי להורדת מפלס החרדה אצלו.

 

הקושי הקיים אצל הילדים מפני ביקרו אצל רופא שיניים הוא הפחד מהלא נודע וממה שהוא צפוי לעבור. ולכן, פעמים רבות כדאי להביא את הילד ל מרפאת שיניים לילדים  כדי שיתרשם בעצמו שהשד לא כל כך נורא ושלמעשה, רופא השיניים הוא אדם נחמד וסבלני, המעניק יחס אישי וחם תוך כדי הטיפול ומשתדל בכל כוחו שהמטופל לא יסבול מכאבים או מאי- נעימות כתוצאה מכך.

 

השימוש בגז צחוק, ב מרפאת שיניים לילדים  על ידי רופא השיניים מקל מאוד את הטיפול ומאוד שכיח בטיפולי שיניים לילדים. הטיפול בגז זה נחשב ליעיל ובטוח ומאפשר טיפול בהכרה מלאה של הילד כמעט ללא כאבים.

 

ילד אשר עבר טיפול מוצלח ב מרפאת שיניים לילדים ללא חששות וללא כאבים, יזכור זאת כחוויה נעימה ולא יתחמק מהביקור הבא אצל רופא השיניים, במידה ויצטרך. 

אם רופא השיניים הצליח לייצר סביבה תומכת למטופל הצעיר בה הוא מרגיש חופשי ולא מפוחד, אין ספק כי הצליח בעבודתו ואף יגרום לכך שהמטופל ישמור על בריאות השיניים שלו מתוך מודעות שיצר הרופא אצלו.

 

מרפאת שיניים לילדים  אמורה להקנות חוויה דנטאלית מרגיעה ונעימה ולכן גם לחזות המרפאה תפקיד חשוב בכך. מרפאה לילדים חייבת לכלול לצד המכשור הרפואי המתקדם המותאם לילדים הצעירים, גם צעצועים המדברים אל ליבם, משחקי מחשב ועוד המנעימים את האווירה ומסבירים לילד כי הגיע למקום נעים ובטוח עבורו.  

האווירה הנעימה מאפשרת לילד להירגע ולשתף פעולה עם הרופאים ואנשי הצוות ובכך להפחית באופן משמעותי את" החרדה הדנטאלית".