שם גיל טלפון נייד טלפון דואר אלקטרוני עיר
הערות

 


 

 

ד"ר אבי בביוב |  רופא שיניים | מרפאת שיניים | מרפאת שיניים לילדים | רופא שיניים לילדים | רפואת שיניים | שיקום פה | השתלות שיניים  | רפואת שיניים אסתטית | הלבנת שיניים

 

 

 

 

 

מאמרים בנושא שיניים

 

היגיינת פה נחוצה

פינוי וניקוי מרפאות שיניים
כאשר מפנים מרפאת שיניים, מכל סיבה שהיא, יש לקחת בחשבון מספר עובדות כדי שהפינוי יתבצע בצורה נכונה, יעילה, ועל הצד הטוב ביותר. רפואת שיניים היא תחום שנתמך בהרבה מאד סוגי ציוד ובהרבה מאד חומרים.  זו הסיבה שפינוי מרפאת שיניים הוא עניין מורכב ויש להיעזר בגוף מקצועי ומיומן כדי לעשות זאת באופן מהיר, בטוח ויעיל. בנוסף, גם כאשר מתחזקים נכון את מרפאת השיניים, היא מהווה מוקד זיהומי בפוטנציאל אם לא נזהרים, ולאחר פינויה – יש לנקות ולחטא היטב את המקום.

הפתרון – חברה לפינוי דירות !!!

חברות, לא זו בלבד שיפנו עבורכם ציוד ישן, מקולקל וכבד, אלא אף יבצעו ניקיון יסודי של המרפאה לאחר עבודות הפינוי. חברה לפינוי דירות לא עושה חצי עבודה !!!  נכון שלטיפול המקדים בציוד ולפינוי עצמו  נודעת חשיבות עצומה, אך לא פחות חשוב הוא הטיפול במבנה שהתרוקןוזקוק לפעולות של ניקוי, חיטוי, תיקונים שונים וצביעה, כדי להביאו למצב שיוכל להמשיך ולשמש אנשים אחרים לצרכים שונים. קשה ואף כמעט בלתי אפשרי לבצע את כל זה באופן עצמאי, לכן כדאי להזמין שירותי פינוי וניקוי מקצועיים.

על מה יש לשים דגש בפינוי וניקוי מרפאת שיניים ?

ראשית, יש לקחת בחשבון שחלק מהציוד במרפאת השיניים שביר, עלול להתקלקל בטיפול לא זהיר, או מסוכן לבריאות אם נחשפים אליו בצורה לא נכונה. שנית, רפואת שיניים כשמה כן היא – תחום רפואי העוסק בטיפול וריפוי של מחלות, וצריך לקחת בחשבון שקיימים מרבצי חיידקים רבים במקום, במיוחד באזור הסקשן והמרקקה, או במכלי המחטים המשומשות. לכן, כדאי ורצוי להשתמש באמצעי מיגון כמסכות וכפפות גם בעת הפינוי וגם בעת ניקוי המקום כדי להימנע ממגע עם חיידקים או חומרים רעילים.

לאן משליכים ציוד ישן או מקולקל ממרפאת השיניים ?

את הציוד הכבד החברה לפינוי דירות תדאג לפנות למוקדי איסוף מתאימים, כדי למנוע יצירת מפגעים בטיחותיים בסביבה. את הציוד העדין יותר ממיינים לפי החומרים מהם הוא מורכב ואז ניתן למסור הכל למחזור. אפשרויות נוספות הן לתרום (את מה שאפשר) או למכור לסוחרי יד שניה. לגבי ציוד מזוהם או רעיל – החברה דואגת להשמידו באמצעים המתאימים. בכל מקרה, גם בתחום של רפואת שינייםחברה לפינוי דירות מיומנת במילוי משימת הפינוי והניקיון על הצד הטוב ביותר, לשביעות רצונו של הלקוח.

מה נדרש כדי לנקות מרפאת שיניים שהתפנתה ?

מרפאת שיניים שהתרוקנה מכל הציוד שהיה בה, מהווה מרבץ רציני של חיידקים מזיקים. מושבות החיידקים נמצאות על הרצפה, על הקירות, הדלתות, החלונות, בצנרת הביוב, ובכלים הסניטריים כמו כיורים ושירותים. כאשר המקום תפקד כמרפאת שיניים, חלק מהפעולות היומיומיות היה סטריליזציה של המכשירים השונים. זה בדיוק מה שצריך לבצע במקום כדי לשחררו מהזיהום הנרחב, רק באמצעים שונים. חשוב להשתמשבחומרי ניקוי וחיטוי חזקים מאד, לצבוע את הקירות, ואפילו להזרים  בצנרת חומרי חיטוי חזקים במיוחד.

רופאי שיניים -  אנו לשירותכם בכל עת !!!

חברת הפינוי שלנו בעלת ניסיון רב מאד בפינוי וניקוי נכסים שונים בהקשר של רפואת שיניים. אנו מודעים לצרכים המיוחדים שלכם, ונשמח לעזור.

טיפול שיניים בירושלים